خیرین دانشگاه ساز

AWT IMAGE

  فَاسْتَبِقُواْ الْخَیْرَاتِ أَیْنَ مَا تَکُونُواْ یَأْتِ بِکُمُ اللّهُ جَمِیعًا إِنَّ اللّهَ عَلَی کُلِّ شَیْءٍ قَدِیرٌ (آیه ۱۴۸ سوره بقره)

  پس در کارهای نیک بر یکدیگر پیشی گیرید هر کجا که باشید خداوند همگی شما را [به سوی خود باز] می‏آورد در حقیقت‏ خدا بر همه چیز تواناست

  همکاران محترم دانشگاه

  

  با سلام و تحیات

  احتراماً ضمن تبریک حلول ماه ربیع، همانگونه که استحضاردارید " کانون خیرین دانشگاه‌ساز دانشگاه محقق اردبیلی " با دعوت رسمی ریاست محترم دانشگاه از اعضای حقیقی و خیرین استانی فعالیت خود را آغاز نموده است. اعضای هیأت امنای کانون مرکب از 9 نفر به شرح ذیل می باشند:

  1- آقای دکتر مسعود گنجی، 2- آقای جواد قرآن‌نویس، 3- آقای مالک جعفرزاده مقدم، 4- آقای عباداله ذبیحی، 5- آقای دکتر عادل زاهد بابلان ، 6- آقای انشاء ا... ولی زاده، 7- آقای محمد علی پورسلیمان، 8- آقای طاها کلامی و 9- دکتر معرفت سیاه کوهیان .

  در همین راستا، به انگیزه‌ی تجلی مبانی والای انسان‌دوستی و با توجه به سنت مرضیه‌ی انبیای گرامی و ائمه‌ی اطهار(ع) و بهره‌گیری از توانمندی‌های نیک‌اندیشان و گسترش فرهنگ خیریه برای مشارکت در تأمین نیازهای دانشگاهی «کانون خیرین دانشگاه محقق اردبیلی» در نظر دارد برای اولین بار در سطح دانشگاههای کشور خوابگاهی را احداث نماید که تنها با کمک های انسان دوستانه کارکنان این دانشگاه ساخته می شود. با عنایت به موارد فوق الذکر و مشارکت خیرین استانی، کشوری و خارج کشور در این راستا، نیازمند همیاری فکری، معنوی و مادی همکاران محترم دانشگاهی بوده و خواهشمند است در صورت تمایل فرم پیوست را تکمیل و به دفتر یکی از دانشکده ها / دفتر ریاست محترم دانشگاه ( آقای نیکو زاد) تحویل نمائید.

  با آرزوی توفیق الهی

  دکتر معرفت سیاه کوهیان

  دبیر کانون خیرین دانشگاه ساز دانشگاه محقق اردبیلی

  *********************************************************

دریافت فرم درخواست عضویت در کانون خیرین دانشگاه ساز

دریافت فرم کسر حقوق (ویژه اساتید)

اساسنامه کانون
./files/site1/files/v-active4.tar.gz
 CAPTCHA